טיולים מומלצים בארץ
חדש.סיור משולב:מיפו העתיקה לאתר התחנה המדהים
חדש.סיור משולב:מיפו העתיקה לאתר התחנה המדהים
מה הקשר בין תחנה זו למגדל אייפל. מי היו הטמפלרים ומה חיפשה חבורת תימהונית זו בארץ ישראל. באיזו דרך מקורית "נפלה" התחנה לידינו בשנת 1948 זאת ועוד המון סיפורים הקשורים למתחם מדהים זה. משך הסיור כ שעתיים וחצי.מתאים ליום ואף לשעות הערב .
סיורים ביפו
סיורים ביפו
אתם מוזמנים לסיור "יפו שלא הכרתם"....סיור ייחודי. בהדרכת :ניסים חיימוב 1.מי היה אבו נבוט האיום ומהי האגדה הקשורה אליו? 2.סוס טרויאני ביפו..ועוד לפני 2500 שנה ? 3.כיצד כופף ג'אמל פחה את ידו של בוסטרוס ?
סיור באתר ה"תחנה"
סיור באתר ה"תחנה"
סיור מיוחד במתחם התחנה בדרום מערב נווה צדק.במקום ממנו יצאה הרכבת הראשונה מיפו בתקופה העותמנית. פרק חשוב ומרתק בתולדות היישוב. נבקר בין מיבני התחנה ומבני משפחת וילנד הטמפלרית,נשלב סיפורים הסטורים משעשעים מתקופה זוץ כמו כן נזכיר את נפלאות קולנוע עדן לו ניתן כבוד באחד מקרונות המתחם
סיור ביפו ובנווה צדק
סיור ביפו ובנווה צדק
בעקבות 100 שנה לתל אביב - נקיים סיור חוויה מיוחד ביפו ובנווה צדק.כולל מתחם התחנה המשוחזר. בהדרכתו של ניסים חיימוב
סיורים ביפו ובתל אביב
סיורים ביפו ובתל אביב
לסיורי הרחוב כפי שאנו המדריכים מכנים אותם יש את האופי המיוחד להם ,ראשית הם מתנהלים בקצב שונה מטיול רגיל כאשר הדגש הוא על כניסה לפרטים ,להצביע על נקודות עם השלכות הסטוריות ,סיפרותיות וליצור את האוירה המתאימה ולנסות (לא תמיד מצליחים) להחיות את העבר הגלום בסמטאות ובבתים של פעם.
מעיינות בואדי קלט
מעיינות בואדי קלט
טיול מכוניות לשמורת עין פרת - ממנזר פארן עד עין מבוע. מסלול יום, ברמת קושי בינונית, מקשר בין מנזר פארן לעין מבוע לאורך נחל פרת. המסלול אינו מעגלי, ניתן להשאיר חלק מהרכבים למרגלות היישוב אלון (סמוך לעין מבוע), וחלק למרגלות הישוב עלמון (סמוך למשרדי שמורת עין פרת - בקרבת מנזר פארן).
עכו העתיקה
עכו העתיקה
עכו העתיקה - שהוכרזה על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמי - משלבת בין עבר מפואר להווה ססגוני ובין תרבויות מזרחיות ומערביות בכפיפה אחת. העיר הידועה באתריה המרתקים, מהווה נקודת מפגש של דתות ואמונות, שהפכו אותה ברבות השנים לאחת הערים המרכזיות והמשפיעות ביותר בעולם העתיק. עברה המפואר של עכו הותיר שרידים מתקופות שונות
ניצנים והפרק ההסטורי באשקלון
ניצנים והפרק ההסטורי באשקלון
בטיול זה נשלב קטעים הסטוריים מהפארק ההסטורי באשקלון המגלם בתוכו תרבויות רבות - כנענית ,הלניסטית ורומית. נמשיך לניצנים שם נחשף לסיפורי המקום במלחמת העצמאות ולסיפור גבורת האשה העיבריה.
1 2
הבא